zamknij Przeglądarka, której używasz, jest przestarzała. Aby poprawnie wyświetlać zawartość strony, zalecamy jej aktualizację. Dowiedz się jak zaktualizować swoją przeglądarkę.
 
STRONA GŁÓWNA    
BANK PEKAO SA    
ANALIZY PEKAO    
SERWIS RYNKOWY    
INFORMACJE O DM PEKAO
logoDM
Infolinia: 800 105 800 (połączenie bezpłatne)
KONTAKT    
MAPA
    duzaCzcionkamalaCzcionka

Strona główna > Oferta usług > Serwis analityczny

SERWIS ANALITYCZNY

KOMUNIKAT

Informujemy, że ze względu na zmiany regulacyjne w obrębie usługi maklerskiej - sporządzanie analiz inwestycyjnych, analiz finansowych oraz innych rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczących transakcji w zakresie instrumentów finansowych - serwis analityczny na stronie www.analizy.pekao.com.pl z dniem 22 października 2018 r. został wyłączony.

Aktualnie trwają prace nad przeniesieniem analiz inwestycyjnych do serwisu Pekao24Makler. Przewidywany czas zakończenia tych prac to: maj 2019 r.

Informacja o wprowadzeniu usługi zostanie podana do wiadomości Klientów na stronie internetowej
DM Pekao.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wraz z uruchomieniem serwisu analitycznego w Pekao24Makler, po podpisaniu umowy z DM Pekao na sporządzanie analiz inwestycyjnych, będą Państwo mieli dostęp do następujących analiz inwestycyjnych:

MATERIAŁY CODZIENNE

Raport Rynek Akcji
Zbiór najważniejszych informacji z rynku finansowego z Polski i świata uwzględniający wydarzenia polityczne, publikacje makroekonomiczne oraz istotne wydarzenia rynkowe. Raport uzupełniony jest wybranymi informacjami ze spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Wydawany jest codziennie przed sesją na GPW.

Biuletyn Analizy Technicznej
Codzienny zestaw instrumentów finansowych zbadanych z wykorzystaniem metod analizy technicznej i portfelowej. Obok analizy technicznej dla wybranych indeksów krajowych i zagranicznych, surowców oraz spółek notowanych na GPW, w materiale przedstawiona została analiza techniczna dla spółek wskazanych przez autorski model selekcji spółek, którego celem jest wyszukanie walorów o wysokim potencjale utrzymania obowiązującego trendu wzrostowego lub zmiany trendu spadkowego na wzrostowy.

MATERIAŁY MIESIĘCZNE

Perspektywy Rynkowe
Raport opisuje sytuację na globalnych rynkach finansowych, uwzględniając wydarzenia o fundamentalnym wpływie na perspektywy inwestycyjne w poszczególnych klasach aktywów. Obejmuje analizę sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie wraz z podsumowaniem czynników mogących wpłynąć na zachowanie rynków finansowych w kolejnych miesiącach. Raport wydawany jest raz w miesiącu kalendarzowym.

ZALECENIA INWESTYCYJNE

Zwróć uwagę na…
Materiał zawiera analizę techniczną wybranych, relatywnie płynnych, spółek notowanych na rynku głównym GPW. Zawiera zalecenie inwestycyjne, wraz ze wskazaniem kluczowych poziomów: aktualnej ceny, oczekiwanego zasięgu ruchu oraz poziomu zlecenia zabezpieczającego. Częstotliwość wydawania raportu jest uzależniona od sytuacji rynkowej.

Strategia FW20
Strategia inwestycyjna dla kontraktów terminowych na WIG20. Raport zawiera zalecenie inwestycyjne na aktualną serię kontraktów terminowych FW20 wraz z technicznym uzasadnieniem. Zawiera wskazanie kluczowych poziom notowań: aktualnego kursu, oczekiwanego zasięgu ruchu oraz poziomu zlecenia zabezpieczającego. Częstotliwość wydawania raportu jest uzależniona od sytuacji rynkowej.

Sygnały z zagranicy
Materiał zawiera analizę techniczną wybranego instrumentu, uzupełnioną o wyszczególnienie głównych motywów do inwestycji na rynkach zagranicznych. Przedmiotem raportu mogą być zarówno akcje spółek, jak też instrumenty typu ETP (w tym ETF i ETN). Raport zawiera zalecenie inwestycyjne, wraz ze wskazaniem kluczowych poziomów: aktualnej ceny instrumentu, oczekiwanego zasięgu ruchu oraz poziomu zlecenia zabezpieczającego. Częstotliwość wydawania raportu jest uzależniona od sytuacji rynkowej.


Bankowość elektroniczna
Indeksy GPW


WIG | WIG20 | WIG30 | mWIG40
Dane rynkowe
Serwis Rynkowy
Serwis Analityczny
Giełdy światowe
Giełdy europejskie
CAC | DAX | FTSE | BUX
Giełdy amerykańskie
DJIA | NASDAQ | SP500
Giełdy azjatyckie
HANSENG | NIKKEI | KOSPI
Zobacz również
Kontakt
Adres Centrali:
Dom Maklerski Pekao
ul. Wołoska 18
02-675 Warszawa

Telefony:
Infolinia transakcyjna:
800 105 800
(połączenie bezpłatne)
(22) 591 22 00
(wg stawek operatora)

Infolinia techniczna:
801 301 601
(jak za połączenie lokalne)
(22) 591 26 01
(wg stawek operatora)

Adresy internetowe:
Portal DM Pekao: www.dm.pekao.com.pl
Poczta elektroniczna: dm@pekao.com.pl
 
 
DM PEKAOOFERTA USŁUGREGULACJE I TARYFY OPŁATPOLITYKA PRYWATNOŚCIRODORYZYKO INWESTYCYJNEZASTRZEŻENIA PRAWNE