zamknij Przeglądarka, której używasz, jest przestarzała. Aby poprawnie wyświetlać zawartość strony, zalecamy jej aktualizację. Dowiedz się jak zaktualizować swoją przeglądarkę.
 
STRONA GŁÓWNA    
BANK PEKAO SA    
ANALIZY PEKAO    
SERWIS RYNKOWY    
INFORMACJE O DM PEKAO
logoDM
Infolinia: 800 105 800 (połączenie bezpłatne)
KONTAKT    
MAPA
    duzaCzcionkamalaCzcionka

Strona główna > Bankowość elektroniczna > eTrader Pekao

ETRADER PEKAO

eTrader Pekao
jedno miejsce na Twoje inwestycje
______________


Czym jest eTrader Pekao?

Zbadaliśmy oczekiwania inwestorów, uzupełniliśmy je o wieloletnie doświadczenie maklerskie i wzbogaciliśmy o najlepsze praktyki projektowania systemów transakcyjnych – tak powstał eTrader Pekao – nowoczesna platforma, dedykowana wszystkim, którzy chcą aktywnie inwestować na giełdzie.

W jednym miejscu otrzymujesz dostęp do wszystkich najważniejszych informacji i narzędzi niezbędnych do inwestowania na rynku kapitałowym – od notowań giełdowych i informacji z rynku, poprzez analizy i dane o spółkach, po rozbudowane możliwości zarządzania swoim portfelem, w tym realizowania zleceń na rynkach polskich i zagranicznych.

eTrader - video

Obejrzyj film i sprawdź już dziś >Twoje wsparcie
w codziennym inwestowaniu online
______________

eTrader_ikona_1

Szybkie składanie zleceń giełdowych
na rynkach polskich i zagranicznych

eTrader_icon2

Notowania instrumentów z GPW,
indeksów zagranicznych, par walutowych,
towarów i surowców 

eTrader_icon3

Aktualne informacje rynkowe,
komunikaty spółek

eTrader_icon4

Kompleksowe zarządzanie
portfelem inwestycyjnym

Co zyskujesz
z platforma inwestycyjną eTrader Pekao?
______________


Łatwe zarządzanie inwestycjami
______________

Notowania, bieżące informacje z rynku i łatwe składanie zleceń to elementy podstawowe każdej platformy inwestycyjnej. Jednak do sprawnego zarządzania inwestycjami, warto mieć do dyspozycji bardziej zaawansowane narzędzia służące m.in. do wyszukiwania instrumentów, porównywania danych i analizy. Dla każdego inwestora kluczowa jest również kontrola nad całym portfelem aktywów. Nowoczesne narzędzie inwestycyjne powinno spełnić wszystkie te warunki – tak został zaprojektowany eTrader Pekao.


eTrader_icon1  Poznaj rozwiązanie

Portfel inwestycyjny to funkcjonalność eTrader Pekao, która prezentuje aktywa Klienta, posiadane w DM Pekao. Ujęte są tutaj zarówno środki pieniężne zgromadzone na rachunku inwestycyjnym jak i pozostałe instrumenty finansowe takie jak: akcje, obligacje czy kontrakty terminowe. Istotnym atutem platformy eTrader Pekao jest to, że wycena aktywów giełdowych opiera się na kursach bieżących. W razie potrzeby znajdziesz tutaj również wykres historycznej wyceny swojego portfela.Czas to pieniądz...
______________

Inwestowanie to przede wszystkim sztuka podejmowania decyzji – wymaga rozsądnych, niejednokrotnie szybkich reakcji. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest, gdy niezbędne informacje znajdują się w jednym miejscu, a dostęp do nich jest w zasięgu jednego kliknięcia. Wymagający inwestor zawsze doceni wszelkiego rodzaju alerty, które zwrócą uwagę na wydarzenia istotne pod kątem obserwowanej spółki lub innego instrumentu.

eTrader_icon3  Sprawdź

Korzystając z platformy eTrader Pekao, otrzymasz stały dostęp do najświeższych informacji rynkowych pochodzących z agencji informacyjnych takich jak PAP czy ISBnews oraz aktualnych komunikatów spółek (ESPI/EBI). Do dyspozycji masz również takie narzędzia, jak sygnały rynkowe, alerty czy skaner, który umożliwia szybkie wyszukanie, według wybranych kryteriów, spółek i obligacji notowanych na GPW.Spółki giełdowe bez tajemnic
______________

Dokładna analiza inwestycji to jedno ze źródeł sukcesu. Dlatego w platformie eTrader Pekao (obok notowań wszystkich instrumentów z Giełdy Papierów Wartościowych oraz danych o notowaniach najważniejszych indeksów zagranicznych, par walutowych, towarów oraz surowców) znajdziesz zaawansowane narzędzia analityczne, takie jak: profile spółek oraz indeksów, wykresy z analizą techniczną skaner instrumentów lub sygnały rynkowe.


eTrader_icon2  Przetestuj możliwości

Rozbudowane funkcjonalności eTrader Pekao pozwolą Ci na dokładne przeanalizowanie zarówno historycznych jak i aktualnych danych dotyczących interesujących Cię spółek. Dodatkowo w ramach „Profilu spółki” możesz sprawdzić sprawozdania finansowe, kalendarium wydarzeń oraz wskaźniki analizy portfelowej.Wygoda inwestowania i funkcjonalność
______________

eTrader Pekao został wyposażony w szereg użytecznych funkcji pozwalających na planowanie, analizę i kontrolę inwestycji. Równie ważny jest jednak intuicyjny interfejs i szerokie możliwości personalizacji. To wszystko, wraz z łatwym dostępem do wielu źródeł informacji, składa się na wysoki komfort inwestowania – zarówno dla osób korzystających z platformy codziennie, jak też dla początkujących czy okazjonalnych użytkowników.


eTrader_icon4  Praktyczny przykład

Składanie zleceń można rozpocząć z wielu miejsc platformy – nie tylko z menu głównego, wywołując okno „Zlecenie” lub oferty kupna/sprzedaży, ale także za pomocą menu podręcznego wywoływanego w dowolnym momencie prawym przyciskiem myszki. Użytkownik eTrader Pekao może ustawiać także domyślnie parametry zleceń. To jedna z wielu możliwości personalizacji obok ustawień ulubionych okien, skrótów, czy nawet wyglądu ekranu i kolorów czcionek.


Bankowość elektroniczna
Indeksy GPW


WIG | WIG20 | WIG30 | mWIG40
Dane rynkowe
Serwis Rynkowy
Serwis Analityczny
Giełdy światowe
Giełdy europejskie
CAC | DAX | FTSE | BUX
Giełdy amerykańskie
DJIA | NASDAQ | SP500
Giełdy azjatyckie
HANSENG | NIKKEI | KOSPI
Zobacz również
Kontakt
Adres Centrali:
Dom Maklerski Pekao
ul. Wołoska 18
02-675 Warszawa

Telefony:
Infolinia transakcyjna:
800 105 800
(połączenie bezpłatne)
(22) 591 22 00
(wg stawek operatora)

Infolinia techniczna:
801 301 601
(jak za połączenie lokalne)
(22) 591 26 01
(wg stawek operatora)

Adresy internetowe:
Portal DM Pekao: www.dm.pekao.com.pl
Poczta elektroniczna: dm@pekao.com.pl
 
 
DM PEKAOOFERTA USŁUGREGULACJE I TARYFY OPŁATPOLITYKA PRYWATNOŚCIRODORYZYKO INWESTYCYJNEZASTRZEŻENIA PRAWNE