zamknij Przeglądarka, której używasz, jest przestarzała. Aby poprawnie wyświetlać zawartość strony, zalecamy jej aktualizację. Dowiedz się jak zaktualizować swoją przeglądarkę.
 
STRONA GŁÓWNA    
BANK PEKAO SA    
ANALIZY PEKAO    
SERWIS RYNKOWY    
INFORMACJE O DM PEKAO
logoDM
Infolinia: 800 105 800 (połączenie bezpłatne)
KONTAKT    
MAPA
    duzaCzcionkamalaCzcionka

Strona główna > Bankowość elektroniczna > Pekao24Makler > Notowania on-line

NOTOWANIA ON-LINE

W serwisie mobilnym Pekao24 (m.pekao24.pl) masz możliwość obserwacji notowań instrumentów finansowych z rynku GPW i NewConnect oraz indeksów polskich. Moduł Notowania umożliwia obserwację do 50 pozycji wybranych przez siebie instrumentów finansowych oraz podgląd szczegółów notowań instrumentów wraz z jedną ofertą kupna/sprzedaży.

Opóźnienie danych dla notowań uzależnione jest od rodzaju posiadanego pakietu notowań. Funkcjonalność pozwala na dostęp do notowań giełdowych opóźnionych o 15 minut (dla posiadaczy pakietu STANDARD) lub w czasie rzeczywistym (dla posiadaczy pozostałych pakietów). Notowania aktualizowane są na żądanie użytkownika poprzez wybranie przycisku ODŚWIEŻ.

Wybór pakietu notowań innego niż STANDARD dostępny jest po podpisaniu Umowy świadczenia usługi abonamentowej przez Dom Maklerski Pekao. Wyboru można dokonać za pośrednictwem serwisu internetowego, telefonicznego oraz w Punkcie Usług Maklerskich (PUM). Informacja o aktualnie wybranym pakiecie notowań prezentowana jest w górnej części ekranu Notowania.

W celu obserwowania aktualnych danych dla instrumentów wymagane jest połączenie telefonu komórkowego z Internetem. Za korzystanie z pakietowej transmisji danych internetowych mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty przez Twojego operatora.

* Dostęp do Notowań wymaga posiadania podpisanej z Bankiem Pekao S.A. umowy o korzystanie z bankowej usługi telekomunikacyjnej Pekao24 oraz aktywnego dostępu do serwisu mobilnego Pekao24.

Funkcjonalności:

Tabela notowań

Tabela notowań pozwala na obserwowanie do pięćdziesięciu instrumentów finansowych i/lub indeksów giełdowych jednocześnie. Notowania aktualizowane są na żądanie użytkownika, poprzez wybranie przycisku ODŚWIEŻ. Korzystając z FILTRÓW można zawęzić podgląd instrumentów w ramach dostępnych kategorii:

Wszystkie
Notowania GPW

Akcje i PDA
Prawa Poboru
Obligacje
Kontrakty terminowe i opcje
Certyfikaty i ETF
Warranty

Notowania NewConnect
Akcje i PDA
Prawa poboru

Indeksy
Indeksy – portfele spółek
Dodawanie / usuwanie instrumentów finansowych

Wybierając przycisk EDYCJA wybierzesz instrumenty, które chcesz dodać do podglądu notowań. Wyszukaj nazwę waloru korzystając z pola wyszukiwarki, bądź zaznacz instrument na liście ułożonej w kolejności alfabetycznej i zaakceptuj wybór przyciskiem ZAPISZ ZMIANY.

Używając przycisku Zaznaczone wyświetlisz nazwy walorów, które masz obecnie dodane do obserwowania oraz te, które wybrałeś do dodania. Aby powrócić do podglądu wszystkich instrumentów, wybierz ponownie ten sam przycisk, którego etykieta zmieniła się na Wszystkie.

W celu usunięcia instrumentów z obserwowanych, odznacz checkbox przy pozycjach, których nie chcesz już obserwować. Zaakceptuj swój wybór przyciskiem ZAPISZ ZMIANY.
Podgląd szczegółów notowań dla instrumentu

Po naciśnięciu wiersza z nazwą instrumentu, wysunięte zostaną dodatkowe szczegóły notowań dla danego waloru wraz z danymi dotyczącymi jednej najlepszej oferty kupna/sprzedaży. Instrumenty dla których obrót został zwieszony, oznaczone są poprzez zmianę koloru wiersza:
  • kolor czerwony oznacza, że dla danego instrumentu obrót został zawieszony i składanie zleceń nie jest dozwolone
  • kolor zielony oznacza, że dla danego instrumentu obrót został zawieszony i składanie zleceń jest dozwolone.
Status instrumentu w szczegółach notowań

Pole status znajdujące się w wysuniętych szczegółach dla instrumentu zawiera cztery znaki, które opisują aktualny status waloru na rynku. Pierwszy znak dotyczy statusu grupy, pozostałe trzy dotyczą statusu instrumentu.

Bankowość elektroniczna
Pliki do pobrania
Indeksy GPW


WIG | WIG20 | WIG30 | mWIG40
Dane rynkowe
Serwis Rynkowy
Serwis Analityczny
Giełdy światowe
Giełdy europejskie
CAC | DAX | FTSE | BUX
Giełdy amerykańskie
DJIA | NASDAQ | SP500
Giełdy azjatyckie
HANSENG | NIKKEI | KOSPI
Zobacz również
Kontakt
Adres Centrali:
Dom Maklerski Pekao
ul. Wołoska 18
02-675 Warszawa

Telefony:
Infolinia transakcyjna:
800 105 800
(połączenie bezpłatne)
(22) 591 22 00
(wg stawek operatora)

Infolinia techniczna:
801 301 601
(jak za połączenie lokalne)
(22) 591 26 01
(wg stawek operatora)

Adresy internetowe:
Portal DM Pekao: www.dm.pekao.com.pl
Poczta elektroniczna: dm@pekao.com.pl
 
 
DM PEKAOOFERTA USŁUGREGULACJE I TARYFY OPŁATPOLITYKA PRYWATNOŚCIRODORYZYKO INWESTYCYJNEZASTRZEŻENIA PRAWNE